LİNK İLE ÖDEME

Şirketiniz ya da web siteniz olmasa bile PTT Akıllı Esnaf’ın Link ile Ödeme çözümünü kullanarak ödeme alabilirsiniz.

Temassız Ödeme

Stant satışlarında ya da kapıda aldığınız ödemelerde POS veya kart ile temas etmeden güvenle ödeme alabilirsiniz.

SMS ile Ödeme

Cep telefonunuz üzerinden nerede olursanız olun hızla link yaratabilir, yarattığınız linki müşterilerinize tek tıkla SMS ile göndererek ödemenizi alabilirsiniz.

Mesajlaşma Uygulamaları ile Ödeme

Bilgisayarınızdan, tabletinizden ya da cep telefonunuzdan oluşturduğunuz linki mesajlaşma uygulamaları ile müşterilerinize tek tıkla gönderebilirsiniz.

Kapıda Ödeme

Ürününüzü müşterinize teslim ettiğiniz anda kapıda ödeme seçeneği ile müşterinize link gönderebilir, temassız ödeme alabilirsiniz.

Link ile Ödeme Nedir?

Web sitesine ya da herhangi bir entegrasyona gerek kalmadan ürün bilgisini ve ödeme seçeneklerini müşterilerinize ilettiğiniz bir ödeme alma yöntemidir. Ürün linkleri, ürünleriniz için oluşturduğunuz ödeme linkleridir. Ürünün satış tutarını, stok adedini, ürün görselini ve taksit seçeneğini belirleyerek ürün linki oluşturabilirsiniz. Müşteri linkleri, müşterileriniz için oluşturduğunuz ödeme linkleridir. Müşterinizin ödeyeceği tutarı ve taksit bilgisini belirleyerek müşteri linki oluşturabilir ve oluşturduğunuz linki müşterinizin telefon ve/veya e-posta adresine gönderilerek ödeme alabilirsiniz. Oluşturduğunuz linkleri kolaylıkla sosyal medyadan veya istediği iletişim kanalından müşterileri ile paylaşabilirsiniz!

Link ile Ödeme Kimler İçin Uygun?

İster sosyal medyadan satış yapın ister fuarlarda ya da pazarlarda stant satışı yapın; PTT Akıllı Esnaf Link İle Ödeme seçeneği ile ödemelerinizi kolayca alabilirsiniz. Evde yaptığınız ekmeği, reçeli, pastayı ya da sosyal medyadan sattığınız takı, örgü, ev eşyaları ve istediğiniz binlerce ürünün ödemesini güvenle alabilmenizin yolu PTT Akıllı Esnaf.

Oluşturabileceğiniz Linkler

1.

İşlem Başına Link Oluşturun: Her bir işlem için peşin fiyatına taksitli veya vade farklı satış işlemi başlatabilirsiniz.

2.

Ürün Bazında Link Oluşturun: Ürün bazında oluşturduğunuz linkler ile stok takibi yapabilir, sadece müşteri adres ve iletişim bilgilerini girerek linklerinizi birçok kanaldan iletebilirsiniz.

Link ile Ödeme İşinizi Büyütür

PTT Akıllı Esnaf’ın Link ile Ödeme çözümü ile tek tıkla ödeme alabilir ve aldığınız ödemeleri tek panelde analiz edebilirsiniz.

Temassız/Kapıda Ödemeli Satışlar

Stant/ Pazaryeri Satışları

Facebook/Instagram Satışları

Mesajlaşma Uygulamaları Satışları

PTT Akıllı Esnaf Her Zaman Yanınızda

Tüm başvuru ve ödeme alma adımlarında PTT Akıllı Esnaf destek ekibi siz müşterilerimize yardımcı olacak.